EENet arendas edasi Hariduse Virtuaalkeskkonda HAVIKE. Veebirakenduste uuendamine HAVIKEse juhtpaneelis on nüüd kahe-etapiline.

1. Uuendamise nupul klõpsamisel paigaldatakse uuendatud veebirakendus ja kantakse sinna üle senise rakenduse sisu. Alles jääb ka senine, vana veebirakendus senisel aadressil.

2. Uuemasse veebirakendusse tuleb administraatorina sisse logida ja kontrollida, kas kõik töötab, vajadusel uuendada pluginad, teemad (template), jm. Kui uues versioonis kõik töötab, tuleb juhtpaneelis klõpsata 'Kinnita', veebirakenduse vanem versioon kustub ja uuendatud versioon asendab selle samal aadressil.

Kui uuendatud versioon ei toiminud ootuspäraselt, saab uuendamise juhtpaneelis tühistada ja jätkata vana versiooni kasutamist. Tõrgete puhul palun pöörduge EENeti poole (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Juhend juhtpaneeli kasutamiseks

Momendil ei ole võimalik Joomla versiooni 1.5.25 uuendada versioonile 1.7.3. Küll aga saab juhtpaneelis paigaldada uue (tühja) Joomla 1.7.3.