• Moodle kasutamisvõimalus HAVIKEses lõpeb 01.septembril 2014
  • NB! HAVIKEst kasutavatel asutustel, kes ei ole veel oma Moodle kolimist algatanud, palume seda teha kohe!
  • Moodle kasutamine jätkub HITSA tsentraalses Moodles: moodle.hitsa.ee (ehk moodle.e-ope.ee).

Moodle üleviimine

Nagu eelmisel kevadel teatatud, lõppes HAVIKEses Moodle uute veebirakenduste paigaldamine 1.6.2013 ja uusi kontosid sai edasi teha HITSA tsentraalselt administreeritud keskkonnas moodle.hitsa.ee

HITSA-sisese Moodle-pakkumise ümberkorraldamise tõttu vajasid tsentraalsesse Moodlesse ärakolimist ka HAVIKEses varem paigaldatud Moodle rakenduste materjalid.

Ajakava

  1. 15. aprilliks 2014 palusime asutustel vaadata üle oma HAVIKEse kontol oleva(te) Moodle rakendus(t)e vajalikkus.
    Kui rakendus oli paigaldatud ainult testimiseks ja seda ei ole tegelikus õppetöös tarvis, palusime selline test-Moodle kustutada konto juhtpaneelis https://haldaja.eenet.ee või saata rakenduse kustutamissoov aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  2. Kui asutus soovib jätkata Moodle õpikeskkonna kasutamist ja pole veel HITSA Innovatsioonikeskuse Moodle keskkonnaga liitunud, tuleks kolimiseks kiiresti võtta ühendust HITSA Innovatsioonikeskuse Moodle kasutajatoega aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 6 285 828.
    Innovatsioonikeskuse töötajad aitavad vajadusel alustada kolimist HAVIKEsest kesksesse Moodle installatsiooni.
  3. 01. septembril 2014 kustutatakse kõik HAVIKEses asuvad Moodle rakendused.

Oleme klientidele tänulikud mõistvuse eest Moodle pakkumise ümberkorraldamisel.